VPS-07 VİP SAKLAMA ÜNİTESİ ANTRASİT GRİ - KAPAK DAHİL

Ürün Kodu

152-003-0014

Stok Durumu

Var

Görüntüleme

152-003-0014

223.00 TL 179.90 TL
Fiyata KDV dahildir.

MALZEME

Ana malzeme: Sunta, Lamine , Beyaz

 

Çekmece rayı: Polipropilen plastik

 

Saklama kutusu:

Polipropilen plastik

 

 

 

Oyuncakları düzenlemek ve depolamak, oturmak, oynamak ve rahatlamak için bir eğlenceli ve dayanıklı bir depolama serisi.

İskelet, kılavuz raylarına sahiptir bu sayede kutuları ve rafları istediğiniz yere yerleştirilebilir ve dilediğiniz zaman da değiştirebilirsiniz.

Alçak saklama ünitesi çocuğunuzun kolayca ulaşmasını ve eşyalarını düzenlemesine yardımcı olur.

Ürün 18 mm kalınlığında 1.sınıf suntalamdan üretilmiştir.

Ürünlerimiz özenle paketlenerek ve eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Ürünlerimiz demonte halde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Gerekli aksesuarlar paket içerisinden çıkmaktadır. Kurulum müşteriye aittir. Ürünlerimiz kurulurken ustalık gerektirmez ve kurulum kılavuzunda kurulum ayrıntılı ve basit bir şekilde anlatılmaktadır. Ürün kurulumu için yalnızca yıldız tornavida gerekmektedir.

UYARI! DEVRİLME TEHLİKESİ- Duvara sabitlenmemiş mobilyalar devrilebilir. 60 cm'den daha yüksek tüm mobilyaların, çocukların tırmanması durumunda devrilmesini önlemek için duvara sabitlenmesi gerekmektedir. Farklı duvar materyalleri farklı türde bağlantı parçaları gerektirir. Evinizdeki duvar yapı malzemesine uygun olan bağlantı parçalarını kullanınız. Paket içerisinden duvar bağlantısı aparatları çıkmamaktadır.

 

SABİTLEYİN!

 

Ürün detayı

Ürünü almadan önce satıldığı başka siteler üzerinde olumlu yorumlar kadar bir çok olumsuz yorumlar da gördüğüm için tereddütlerle sipariş etmiştim. Her ne kadar sorun olursa değişim için garanti verseler de böyle şeylerle uğraşmak zahmetli gelir. Kargo hızlı ve düzgün bir şekilde ulaştı. İçeriğindeki malzemeler tamdı. Sadece sunta yüzeylerden birinde eksik vidalama deliği vardı. İade etmeye değecek kadar büyük bir sorun değil ama bizi uğraştırdı. Elimizde yeterli alet edavat olmadığı için çivi çakıp delik açmaya çalışmak gibi kendi imkanlarımızla o kısımları halletmeye çalıştık ama çok zahmetli oldu. Eksik deliği kendimiz oluşturmaya çalışıp o kısmı vidalarken düzgün bir vida yuvası olmadığından vide yamuk hizada girip sunta yüzeyinde çatlatma yaptı. Bu ürünle ilgili bu sorun satışının olduğu başka bir sitede de yorumlarda dile getirilmişti. Bu kısımla ilgili genel sıkıntı olduğu kanısındayım. Bu sorunu yaşamsaydık daha iyi olurdu.

30.12.2020