VPS-04 VİP SAKLAMA ÜNİTESİ

Ürün Kodu

152-003-0010

Stok Durumu

Var

Görüntüleme

152-003-0010

332.00 TL 287.90 TL
Fiyata KDV dahildir.

MALZEME ;

Ana malzeme: Sunta, Lamine , Parlak Beyaz

Çekmece rayı: Polipropilen plastik

Saklama kutusu: Polipropilen plastik

 

GÖRSELDE GÖRÜNEN BÜYÜK KUTULAR VE KÜÇÜK KUTULAR İLE SEVK EDİLECEKTİR .

KUTU RENK SEÇENEKLERİ ;

BEYAZ-SARI-SİYAH-TURUNCU-BEBE

MAVİSİ-PEMBE-FISTIK YEŞİLİ-ANTRASİT GRİ

Oyuncakları düzenlemek ve depolamak, oturmak, oynamak ve rahatlamak için bir eğlenceli ve dayanıklı bir depolama serisi.

İskelet, kılavuz raylarına sahiptir bu sayede kutuları ve rafları istediğiniz yere yerleştirilebilir ve dilediğiniz zaman da değiştirebilirsiniz.

Alçak saklama ünitesi çocuğunuzun kolayca ulaşmasını ve eşyalarını düzenlemesine yardımcı olur.

Ürün 18 mm kalınlığında 1.sınıf Sunta,Lamine,Beyaz den üretilmiştir.

Ürünlerimiz özenle paketlenerek ve eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Ürünlerimiz demonte halde teslim edilmektedir. Gerekli aksesuarlar paket içerisinden çıkmaktadır. Kurulum müşteriye aittir. Ürünlerimiz kurulurken ustalık gerektirmez ve kurulum kılavuzunda kurulum ayrıntılı ve basit bir şekilde anlatılmaktadır. Ürün kurulumu için yalnızca yıldız tornavida gerekmektedir.

UYARI! DEVRİLME TEHLİKESİ- Duvara sabitlenmemiş mobilyalar devrilebilir. 60 cm'den daha yüksek tüm mobilyaların, çocukların tırmanması durumunda devrilmesini önlemek için duvara sabitlenmesi gerekmektedir. Farklı duvar materyalleri farklı türde bağlantı parçaları gerektirir. Evinizdeki duvar yapı malzemesine uygun olan bağlantı parçalarını kullanınız. Paket içerisinden duvar bağlantısı aparatları çıkmamaktadır.

SABİTLEYİN!!!

 

 

 

Bu ürüne ilk yorumu yapan siz olun !